ММС
Банер за Супер7

Објавено на: 01/1/22 12:28 PM

(Видео) Градите ги покри само со ѕвездички – И гола и облечена, Карлеуша смени три костими на концертот во Белград

Спектаклот што го вети пејачката Јелена Карлеуша, гооствари нокеска на  настапот на новогодишната ноќ пред Народното собрание во Белград.

-Ќе бидам облечена ама гола, рече таа неколку дена пред концертот, а како што пренесуваат српските медиуми, тоа и се случило.

Јелена сменила дури три костими и со својот изглед и настап направила хаос на сцената.
Карлеуша се појавила во кристален костим, а градите ги прекри само со ѕвезди, за вториот блок се пресоблкла во црвена комбинација и ја пуштила косата, во бунда преку провокативен костим, а на крајот трета комбинација била во златна боја.

Фото:  Mondo.rs/kurir.rs


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

Банер за Супер7
1x1