ММС
Банер за Супер7

Објавено на: 01/1/22 12:09 PM

Не беше лошо, нека биде подобро – Игор и Илина на журка во пижами

За Игор Џамбазов и неговата поубава половина Илина Арсова немаше дилема како ќе се облечат и каде ќе ја пречекаат Нова Година. За најлудата ноќ двајцата се одлучија да ја поминат најубаво, дома во пижами.

Илина и Игор на своите профили на Инстаграм споделија фотографии од нивната пижама парти.


-Среќна нова Македонијо наша, напиша Игор.

Нешто повеќе сподели и Илина.

-Горе-доле годинава и не беше така лоша. Сепак, следната нека ни биде многу подобра, подака Илина.
И двајцата беа облечени во исти пижами со новогодишен дизајн.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ilina Arsova (@ilina_arsova)

 


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

Банер за Супер7
1x1