ММС
Банер за Супер7

Објавено на: 12/30/21 8:30 PM

Најдобри додатоци за новогодишната ноќ

Додатоците генерално ја оживуваат секоја облека и се особено важен фактор кога станува збор за важни настани. Затоа, за новогодишната ноќ одберете ги оние кои ќе ви ја разбудат самодовербата, ќе ви помогнат да привлечете внимание и да блеснете со полн сјај. Откријте кои се „маст хев“ додатоците за новогодишната ноќ.

Плик чанта

Чантите со букви се модна класика, а за новогодишната ноќ изберете малку поинакви модели. Сребрена, златна, сјајна, со светки… Се е дозволено!

Нараквици

Повторно се носат слоевити алки, а за добредојде предлагаме повеќе светкави парчиња, златни тонови.

Висечки обетки

Овие обетки се повторно во мода и навистина имате што да понудите.

Чевли со потпетици

Нема подобар настан од новогодишната ноќ за носење високи потпетици. И добар пар чевли може да ви издржат до следниот прием.

Украси за коса

Украсите никогаш не излегле од мода, а од сезона во сезона добиваат нова форма. Годинава модерни се бисерите, но и златните лотали, во зависност од вкусот на дамите.

Светки

Светки, без разлика дали се на маица, блејзер или здолниште, се во фокусот оваа зимска сезона. И кој од нив вели подобро дека Новата година е на врата?

Извор: vesti-online.com

Фото: freepik.com


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

Банер за Супер7
1x1