ММС
Банер за Супер7

Објавено на: 12/28/21 1:18 PM

Фустани што носат среќа за најлудата ноќ

Да биде провокативно, да биде секси, да биде празнично, да личи… Кога девојчињата купуваат фистан за нова година, тој треба да задоволува неколку критериуми, за да биде се совршени и во најлудата нок едноставно да се блесне..

Таква е новата колекција на модниот дизајнер Моника Блажевска, која како што вели, по желбата и вкусот на дамите гинаправи таа..

Погледнете ја колекцијата, можеби еден од овие фустани ќе ви донесе среќа:


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

Банер за Супер7
1x1