(Видео) „Толку се пеглаш, смешна си“ - Џенифер Лопез за прв пат без шминка
ММС
Банер за Супер7

Објавено на: 12/28/21 9:09 AM

(Видео) „Толку се пеглаш, смешна си“ – Џенифер Лопез за прв пат без шминка

Кога Џенифер Лопез ќе објави некоја фотографија или видео цел свет воздивнува. Таа е жена за чиј добар изглед постојано се зборува и се вели дека е една од најубавите на планетава. Иако често е мета на критики поради наводна обработка на фотографии, а сега реши да стави крај на шпекулациите и за прв пат да се појави без трошка шминка.


Кога во домашно издание на Твитер закачи видео и честиташе Божик социјалните мрежи зовреа од коментари.

Некои ја пофалијано, други не можеа да се соземат, дека не личи на себе.
“Толку многу ги пеглаш своите фотографии што сега стана смешна. Разликата е очигледна”, „Сигурно изгледаш прекрасно“, „Жената има над 50 години и изгледа подобро од повеќето девојки со и без шминка“, „Оваа изгледа како негувана жена. Секој дел“,  се само дел од коментарите.


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

Банер за Супер7