ММС
Банер за Супер7

Објавено на: 12/22/21 10:05 AM

(ВИДЕО) 10 најубави „направи сам“ новогодишни декорации

Новогодишните и божиќните празници полека се ближат, а тоа значи само едно – време е за најубавите украси!

Доколку веќе ви здодеаа украсите и фигурите кои веќе ги имате, а не сакате да трошите многу пари на нови, најдовме десет интересни празнични украси и предмети „направи сам“!

Од интересни украси за новогодишни елки до празнични чизми и нови начини за завиткување подароци, со ова видео сигурно ќе се забавувате и ќе се потсетите на се што имате во домот што не ви треба, а од него можете да ги направите овие слатки детали.

Погледнете го видеото, засукајте ги ракавите и оставете празничната еуфорија да започне и во вашиот дом!

 

Преземено од: https://stil.kurir.rs/
Фото: outube Printscreen / Blossom


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

Банер за Супер7