ММС
Банер за Супер7

Објавено на: 12/14/21 10:40 PM

Брена се сонча на Тајланд – Во седмата деценија го покажа виткото тело и нозе

Лепа Брена и Боба Живојиновиќ отпатуваа за Тајланд каде прославуваат 30 години љубов и брачен живот.

По пристигнувањето, пејачката веднаш се пофали на следбениците со прекрасната плажа, а сега сите ги воодушеви со фотографија на која позира во костим за капење.

Брена уживаше и лежеше на лулашка облечена во едноделен костим за капење кој ја истакна нејзината витка линија на која би и позавиделе нејзините многу помлади колешки.

Извор: Мондо.рс


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

Банер за Супер7
1x1