ММС
Банер за Супер7

Објавено на: 12/9/21 11:34 AM

Врела сцена на Камка Тоциновски и Реља во „Беса“ за која сите зборуваат

Сцената од жестокиот секс на Реља Поповиќ со македонската актерка Камка Тоциновски од хит серијата „Беса“, која ќе се емитува следниот викенд, веќе крена голема прашина и внимание кај публиката, пишуваат српските медиуми.
Актерот и пејач Реља го игра телохранителот Лука Јовановиќ, криминалец и дилер на дрога Лука Домац, кого, пак, го игра Милан Мариќ. Една од сцените што дефинитивно ќе ја одбележи оваа сезона и која особено ќе им се допадне на фановите на Реља е онаа во која тој може да се види гол во кревет. Негова партнерка во оваа експлицитна сцена ќе биде актерката Камка, која ја игра Ана, сестрата на главниот негативец во серијата.

Како што може да се види во кратката најава за новата епизода, Ана, која од првиот момент му фрли око на телохранителот на Лука, конечно успеа да заведе помлад дечко, со кој покрај секс акцијата, ќе има и сериозен разговор.
Како реагираше невенчаната сопруга на Реља на овие сцени, Николија Јовановиќ, останува да видиме во наредниот период, додека Поповиќ веќе за медиумите изјави дека е воодушевен од серијата и неговата улога во неа.

– Нескромно ја најавив за најдобра серија, но навистина така мислам, па после десет години конечно прифатив една улога. Би ја прифатил оваа улога и без да го прочитам сценариото бидејќи сум љубител на серијата „Беса“. Дадов се од себе, на тој проект му бев посветен секој ден. Не сум музичар кој залутал во светот на актерството, суштински сум и двете, не размислувам за тоа, среќен сум што сум на двете страни – изјави за медиумите, додавајќи дека поддршката на Николија му значи многу. .
-На премиерата на „Беса“ многу ми значеше тоа што беше со мене, сите дојдоа со актерските парови, само јас и таа дојдовме како вистинска двојка, семејството е се – заврши Реља.

Извор и фото: www.kurir.rs/


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

Банер за Супер7