ММС
Банер за Супер7

Објавено на: 12/2/21 11:21 PM

(ВИДЕО) Бритни во налет на страст со новиот свршеник

По официјалното ослободување, поп-ѕвездата Бритни Спирс (39) објави дека се мажи за своето момче Сем Ашгари (27), кој со својата трансформација го шокираше целиот свет.

Откако го покажа свршеничкиот прстен, пејачката ги почести своите придружници со страсни кадри кои предизвикаа лавина реакции.

Бритни во кратки шорцеви сочно го бакна својот избраник, додека тој цврсто ја држеше за задникот.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Britney Spears (@britneyspears)

Бритни Спирс и Сем Ашгари се запознаа во 2016 година на снимањето на спотот за песната на пејачката „Slumber Party“.

Извор: Мондо.рс


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

Банер за Супер7
1x1