ММС
Банер за Супер7

Објавено на: 12/2/21 10:36 PM

Градоначалникот на Бања Лука во тајна посета на Белград – Заедно со Тања Савиќ фатени на романтична вечера

Пејачката Тања Савиќ со месеци е во центарот на вниманието поради турбулентниот емотивен живот. Таа на својот Инстаграм профил објави фотографија која предизвика лавина од коментари.

Судејќи по објавата на профилот на Инстаграм, пејачката поминала убаво попладне во ресторан во главниот град со својот партнер, кој најверојатно дошол во тајна посета на Белград.

Таа објави фотографија од десертот, а многумина ги привлекоа машките раце. На фотографијата се гледа дека партнерот на Тања е во елегантно сако, а познато е дека Станивуковиќ сака да носи сакоа и дека ги има многу.

Пред неколку дена во домашните медиуми се прошири веста дека Савиќ ќе се пресели во Бања Лука:

„Драшко и Тања многу разговараа. Од кога дознаа за нив, тие се во големи неволји, особено градоначалникот на кој не му се допаѓа што жолтиот печат секојдневно се занимава со него и неговиот љубовен живот. Неговото семејство не ја поддржува врската со Тања, па сакале дури и да раскинат, но сфатиле дека треба да се борат бидејќи љубовта е посилна од се. Драшко и рекол на Тања дека сака да биде поблиску до него и дека ќе ја заштити, па и предложил да се пресели во Босна со децата. Но, таа не сакала, но по само неколку дена му рекла дека се согласила да се пресели во Бања Лука. Драшко бил пресреќен, преку агенција нашол стан за еден ден. Тој и испрати на Тања слики и снимки и таа беше воодушевена. Се договориле по Нова година Тања да оди кај него со децата. Станот е навистина голем, има дури три спални соби, така што ќе има место за сите, а најверојатно Драшко поголемиот дел од времето ќе го поминува со Тања и децата“, изјави извор за Стар.

Извор: Курир.рс


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

Банер за Супер7
1x1