ММС
Банер за Супер7

Објавено на: 12/2/21 6:04 PM

(ВИДЕО) Даша со црвена роза го испрати сопругот Мрка и не се поздрави со Ана Бекута

Драгана Даша Мркоњиќ, законската сопруга на пратеникот и почесен претседател на СПС, Милутин Мркоњиќ, дојде да му оддаде последна почит на својот сопруг. Драгана беше во црно од глава до петици, а ја држеше за рака маж кој не се одвојуваше од неа.

Даша се сретна и со пејачката Ана Бекута, со која нејзиниот сопруг помина десет години во врска, но не се поздрави со пејачката. Таа едвај го издржа настанот, движејќи се тешко.

Драгана во последните години живее во хотел во Белград, Милутин често ја посетувал и и помагал. Тие беа во одлични односи и по разводот после триесет години брак, од кој официјално не беше разведен.

 

Извор: Србија24.инфо

Фото Информер.рс


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

Банер за Супер7
1x1