ММС
Банер за Супер7

Објавено на: 12/2/21 5:35 PM

Утре и викендот со дожд, од понеделник снег и на пониските места

Од утре следува период на променливо облачно време со врнежи од дожд, а на планините од снег, освен во сабота кога ќе настапи преодно стабилизирање.

Повремено врнежите ќе бидат пообилни. Во почетокот на идната седмица поради заладување, врнежите ќе преминуваат во снег и на некои пониски места.

Утре ќе дува умерен до засилен јужен ветер.


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

Банер за Супер7
1x1