ММС
Банер за Супер7

Објавено на: 11/30/21 10:43 AM

Концерт на Гоца Тржан во Скопје

Српската поп пејачка, Гоца Тржан ќе настапи во Скопје, а концерт е закажан за утре вечер во музичкиот бар „Интермецо“.

Гоца освен по своите хитови, е позната по својата позитивна енергија која ја шири на нејзините настапи.

Бројот на влезници е ограничен затоа што и овој настан ќе биде организиран според сите пропишани прописи и протоколи, односно со целосно почитување и применување на препораките на МЗ и на соодветна социјална дистанца.

Влезниците се веќе пуштени во продажба, а места ќе има само за најбрзите.


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

Банер за Супер7
1x1