ММС
Банер за Супер7

Објавено на: 11/28/21 11:07 PM

(Видео) Па каков си секси! Жените не трепнаа на мокриот настап на Олег на „Суперталент“

Украинец со адреса на живеење во Шпанија, 32-годишниот Олег Татаринов, со возбудлива акробатска точка во воздух го воодушеви жирито на аудицијата за „Суперталент“ , а направи вистинско шоу во полуфиналето.
“Бев малку нервозен, сè уште бев на најголемата емисија во Хрватска, но кога ја слушнав реакцијата на публиката почнав да уживам во настапот. Никого не гледам за време на настапот. Што се однесува до изгледот, сите сакаат да Изгледа добро, но јас сум тука поради мојот талент“, изјави Олег пред настапот, рекол тој, пренесува Дневник.хр.

Хрватската пејачка Маја Шупут, која е членка на жирито со отворена уста и воодушевување го следеше настапот на презгодниот Украинец. Женскиот дел од публиката додека тој го изведуваше перформасот не трепкаше.

Погледнете го настапот:

Фото: Принтскрин Јутјуб


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

Банер за Супер7
1x1