ММС
Банер за Супер7

Објавено на: 11/28/21 10:04 PM

(Видео) Ана го сонувала погребот на Мрка, цел месец живеела во страв од сонот

Како што дознаваат медиумите во Србија, Ана Бекута наводно пред два месеци на снимањето на една емисија им се пожалила на колегите, им рекла дека на почетокот на октомври ја сонувала смртта на Мрка, па со денови била загрижена. Еден месец по кошмарот на Бекута, состојбата на Милутин се влошила, а Ана се трудела да биде силна иако се плашела од најлошото.

-Ана тој ден дојде нервозна на снимање, па сите ја прашавме што не е во ред. So Снежана Ѓуришиќ разговараше за сонот што го сонуваla и беше на работ да заплаче. И рекоа да не се оптоварува, дека тоа е само сон. Мрка и рекол следниот ден да не се грижи и дека нема да ја остави уште долго – изјавил пријател на Мрка.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ana Bekuta (@anabekuta1)


По неколку недели состојбата на Мрка се влоши, беше задржан во болница, а Ана оттогаш е под стрес, и му кажала како го сонувала.

-Не сум суеверна, па се надевам на најдоброто. Закопавме многу колеги, не можам повеќе да плачам – наводно рекла Ана, не замислувајќи дека ќе го живее истото сценарио, како од лошиот сон.

Ана пред неколку години му ја посветила песната „Хвала љубави“.

Извор: https://pink.rs

Фото: Инстаграм


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

Банер за Супер7
1x1