ММС
Банер за Супер7

Објавено на: 11/27/21 7:36 PM

Во домот на Наташа Беквалац веќе завладеа празнична атмосфера: Пејачката објави снимка со малата Катја

Пејачката Наташа Беквалац одлучи овој ден да го искористи со својата миленичка и да го подготви топлиот дом за претстојните празници. На социјалната мрежа Инстаграм таа преку видео сподели дел од семејната атмосфера, покажувајќи дека во нејзиниот дом веќе завладеала новогодишната еуфорија.

Наташа и нејзината ќеркичка Катја го подготвија просторот, ја накитија елката, што како што може да се забележи од видеото, многу ја расположило малата Катја.

Наташа пак, уживањето на ќерка си во китењето на елката го регистрираше со видео снимка, која беше објавена преку опцијата „приказни“ на Инстаграм.


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

Банер за Супер7
1x1