ММС
Банер за Супер7

Објавено на: 11/26/21 3:01 PM

(Видео) Инфлуенсерките почнаа да украсуваат – Кјара Ферањи ја покажа новогодишната елка

Елката и украсите веќе пристигнаа на адресата на најпознатата модна инфлуенсерка – Кјара Ферањи.

Кјара Ферањи е една од најуспешните и најпопуларни модели и инфлуенсерки, која од ден на ден бележи нови деловни успеси. На Инстаграм ја следат над 25 милиони луѓе, има милиони на својот профил и совршен семеен живот.

Кјара Ферањи го обожава Божиќ и секоја година им покажува на семејството (но и на своите придружници) како го дизајнирала новогодишниот декор. Вистина е дека во тоа и помагаат професионалците, но таа е таа која секогаш размислува како сака нејзиниот дом да изгледа за време на нејзините омилени празници.

Така оваа година таа ја отвори вратата од својот стан во Милано, каде што живее со сопругот Федез, познат италијански рапер и нејзините две деца, синот Леон и ќерката Виторија.

Погледнете го следното видео и уживајте во оваа магија!

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Chiara Ferragni ✨ (@chiaraferragni)

Преземено од: https://stil.kurir.rs/
Фотографија: Истаграм


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

Банер за Супер7
1x1