ММС
Банер за Супер7

Објавено на: 11/24/21 6:20 PM

Пронајдено тело на 55-годишно лице во бунар во битолско

Вчера во СВР Битола било пријавено дека во бунар во с.Кукуречани било пронајдено телото на Б.М.(55) од с.Кукуречани, информираат од МВР.

Телото било извлечено од екипа на Територијалната противпожарна единица, а по наредба на Јавен обвинител телото на починатиот било дадено на обдукција.

Увид извршила екипа на СВР Битола.


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

Банер за Супер7
1x1