ММС
Банер за Супер7

Објавено на: 11/22/21 10:25 PM

Лекција за природна убавина – Актерката Слобода Мицаловиќ со нефотошопирани фотографии од плажа

Актерката Слобода Мицаловиќ реши да одмори и да ги наполни батериите, па од студената Србија отпатува до егзотичните Малдиви, од каде се огласи на социјалните мрежи.

Убавата Боба, која важи за една од најубавите природни актерки, овој пат не замина на одмор со својот сопруг Војин Четковиќ, туку со пријателка.

Колку ужива во одморот таа сподели и со следбениците на Инстаграм, а она што најмногу ги воодушеви е нејзиниот сосема природен изглед.

Додека повеќето јавни личности не објавуваат фотографии додека не ги уредат во фотошоп, Слобода сепак е една од оние жени кои мислат дека природното е сепак најубаво… дури и кога нема ни трошка шминка.

“Холивуд нема ваква убавина, блазе Војин”, “Боба – симбол на природната, слатка и толку драга убавина. Немам доволно зборови, навистина, затоа што секогаш ме оставаш без зборови”, “Ти навистина оставаш без здив… Медал на природност! Нека кажат тие пластични изроди што сакаат, госпоѓо, секоја чест! “,” Никогаш не сум видел толку атрактивна жена “,” Вистинска лекција за како изгледаат фотографии од одмор, плажа, се некои од комплиментите упатени до актерката.

Извор: Мондо.рс


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

Банер за Супер7
1x1