ММС
Банер за Супер7

Објавено на: 11/22/21 6:24 PM

Тешка сообраќајка после пешачкиот мост во Хиподром

Попладнево се случила тешка сообраќајна несреќа на автопатот Скопје – Куманово, после пешачкиот мост во Хиподром.

Во сообраќајката се судриле два автомобили, поради што и сообраќајот бил во голем застој.

Засега не е познато дали има повредени во сообраќајката.


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

Банер за Супер7
1x1