ММС
Банер за Супер7

Објавено на: 11/22/21 2:48 PM

Се мажи Ксенија Кнежевиќ? „Ураганката“ реши да стапне на „лудиот камен“

Музичката ѕвезда, Ксенија Кнежевиќ веќе пет години е во врска со Никола Тодоровиќ, кој ретко го покажува во јавноста. Иако до неодамна се ширеа гласини за неа и актерот Павле Менсур, пејачката демантираше дека е во врска со него.

Таа изјави дека се’ уште се заедно со Никола и откри дека планира наскоро да стапне на „лудиот камен“. Ксенија и Никола почнаа да живеат заедно, а пејачката ја сподели радоста со медиумите.

„Можно е да застанам на „лудиот камен“ наскоро. Сега се договараме околу тоа и почнавме да живееме заедно. Среќна сум! Тоа е единственото што можам засега да ви го кажам“, изјави Ксенија.

 

Извор: mondo.rs


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

Банер за Супер7
1x1