ММС
Банер за Супер7

Објавено на: 11/20/21 9:07 PM

Селма Хаек доби ѕвезда на Улицата на славните – Актерката позираше со заносно деколте

Актерката Селма Хајек во петокот доби ѕвезда на Булеварот на славните во Холивуд, што е уште едно, многу важно признание за неа во нејзината блескава актерска кариера.

Таа позираше пред неа во црн, тесен фустан со неверојатно деколте.

На церемонијата и се придружија нејзиниот сопруг Франсоа – Хенри Пинолт и нивната ќерка Валентина Палома (14).

Таа им се заблагодари и на обожавателите што веруваа во неа и во нејзиниот актерски талент сите овие години.

„Сите мои драги фанови, ако се прашувате што ми даде храброст да останам, велам дека бевте вие, бидејќи иако не ме познаваа овде во Холивуд, сите Латиноамериканци во САД знаеја кој сум јас. беше. Тие сфатија дека дојдов овде со соништа како и тие. Се сеќавам дека студиото многупати ми кажа: „Зошто не се враќаш на (мексиканските) теленовели? Никогаш нема да се вработиш овде“. Останав поради љубовта кон филмот“, изјави Мексиканката.

Извор: Нова рс


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

Банер за Супер7
1x1