ММС
Банер за Супер7

Објавено на: 11/19/21 9:51 PM

(ВИДЕО) Што ќе каже кралското семејство? – Меган Маркл пие млеко од шише со цуцла, мјаука

За време на гостувањето во ток-шоуто на Елен Деџенерис, Меган Маркл учествуваше во скриена камера и се забавуваше со продавачите пред студиото.

Елен го објави својот нов гостин на Твитер, а Меган во емисијата зборуваше за нејзиниот среќен живот во Калифорнија со принцот Хари и нивните две деца. Британските медиуми ја оценија нејзината посета како уште еден обид целосно да се дистанцира од кралското семејство, особено во делот со скриената камера, во кој таа ја покажа својата луда страна.

Додека се појавуваше во шоуто, Меган излезе од студиото со продавачите на паркингот, а таа мораше да ги следи упатствата што Елен и ги кажуваше преку скриена слушалка во увото.

За да потврди дека може да ја слушне, Меган прво мораше да ги допре лактот и носот и да направи едно сквотирање, за кое време еден од продуцентите на серијата им пријде на продавачите за да им каже дека Меган сака да види што нудат.

“Јас сум главниот асистент на Меган Маркл и таа е овде денес и таа само сака да купува нормално. Сака да се однесувате со неа нормално. Не обидувајте се да се однесувате поинаку со неа, само бидете сосема нормални”, продуцентот кој погрешно се претставил. им објасни на продавачите.

Меган потоа му пријде на првиот продавач и почна да ги гледа кристалите на штандот, а Елен и нареди да стави еден на главата и да почне да стенка.

„Ќе го ставам ова на глава“, и рекла Меган на продавачката додека го земала кристалот, а потоа ги затворила очите и додала: „Ова е прекрасно“.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ellen DeGeneres (@theellenshow)

Кога стигна до следниот продавач, кој продаваше топли сосови, Меган мораше возбудено да скокне и да се распрашува за сосовите на патот.

„Дајте и на мама да проба. Мојот драг сака топли сосови“, и рекла Меган на продавачот, а кога тој и го подаде чипсот со сосот, таа почна да го грицка како верверица.

„Ова не е зачинето. Дајте ми нешто навистина зачинето, мама сака малку жешко“, рече таа. Елен потоа ја замоли Меган да ги наполни другите чипсови со сосот во устата, а таа почна да се преправа дека е многу лута и да пее за тоа по пат.

„На мама и треба млеко“, извика таа, а потоа извади бебешко шише млеко од чантата и почна да пие, на што продавачот подзина и не можеше да го сокрие своето чудење од лицето.

Меган продолжила со тикови на третиот штанд, каде ја прашала продавачката дали „мама“ може да проба колачиња, па почнала да ги јаде како верверица, а решила да каже шега, на што потоа почнала да се смее гласно. Продавачката во тоа време збунето ја погледна.

Меган потоа решила да и покаже како да ги забавува своите деца, па од чантата извадила обрач со мачкини уши и почнала да танцува како мачка и да мјаука.

На кралското семејство сега сигурно му е мило што Меган и Хари повеќе немаат титули бидејќи ваквото однесување во никој случај не е според нивните правила.

Но, откако се замајуваше со продавачите пред студиото, Меган го искористи и гостувањето во емисијата за да го истурка својот предлог за платено породилно отсуство за сите Американци, нешто за што претходно се залагаше и зошто британските медиуми рекламираа како се обидува да се етаблира на политичката сцена.

Извор: Дневник.хр


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

Банер за Супер7
1x1