ММС
Банер за Супер7

Објавено на: 11/18/21 11:31 PM

(Видео) Што правиш во кино во три наутро“ – Милиони се смеат на дечко, наседнат од брат му и девојката

Корисничка на ТикТок објави видео кое брзо стана голем хит.

Откако дечко заспал на сред проекција во кино сала, парот побарал од обезбедувањето да го разбуди и да му каже дека е три часот наутро.
– Еј, момче, што друго правиш овде? Три часот по полноќ е, да си одиме дома – му рекол човекот, а дечкото толку многу го испаничил што солзи му течеле.

@jedalyssthank you to the security guard at Disney Springs! Lol ##prank ##funny ##ROMWEnextgen ##sibilings ##disney

♬ original sound – Jay 🤎


– Што? Што сакаш да кажеш, дека е три часот наутро? Благодарам и добра ноќ – одговорил дечкото, убеден дека брат му и неговата девојка го оставиле сам да се снаоѓа.

Видеото собра речиси 12 милиони прегледи на ТикТок за само три дена.


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

Банер за Супер7
1x1