ММС
Банер за Супер7

Објавено на: 11/18/21 3:36 PM

Аџико хоум центар поблиску до купувачите: Отворен е нов продажен салон во Куманово!

*Комерцијален текст

Големи попусти до 70%, многу награди и изненадувања подготви тимот на Аџико хоум центар за своите потрошувачи – нови и лојални. Поводот овојпат е отворањето на новиот продажен салон во Куманово кај железничката станица спроти касарната. Аџико хоум центар е чекор поблиску до потрошувачите веќе од вчера, а наскоро семејството се проширува и во Скопје! Дотогаш сите кои сакаат да го подноват својот дом може да купуваат по намалени цени во следните две недели.

До утре пак, трае и наградната игра во која со сметка над 500 денари, секој купувач добива купон и можност да освои една од мноштвото вредни награда.

Кој ќе биде победник дознаваме в сабота во новоотворениот салон во Куманово.


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

Банер за Супер7
1x1