ММС
Банер за Супер7

Објавено на: 11/17/21 5:06 PM

Пронајден починат 31-годишник близу Драчево, во јуни бил пријавен за исчезнат

Вчера во 20.30 часот во Полициската станица Драчево било пријавено дека во с.Драчево, на патот кон место викано „Три круши“, било пронајдено тело на починато машко лице, без траги на насилство, информираат од МВР.

Полициски службеници излегле на местото и било утврдено дека станува збор за В.Д.(31) од Скопје, за кој на 01.06.2021 било пријавено дека се оддалечил од домот.

По наредба на Јавен обвинител телото било дадено на обдукција.


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

Банер за Супер7
1x1