ММС
Банер за Супер7

Објавено на: 11/17/21 12:08 PM

Откриено тајното љубовно гнездо на Тања Савиќ и градоначалникот – Како изгледа раскошниот дворец на Дунав

На Тања Савиќ тешко и паднала разделбата од своето момче, градоначалникот, Драшко Станивуковиќ, па го викнала да ја посети во луксузна вила во близина на Смедерево, каде што живее.  Курир.рс пишува дека градоначалникот на Бања Лука поминал неколку дена на службен пат во Париз, па штом се вратил побрзал да ја прегрне пејачката на луксузен имот со огромна вила кај Смедерево, каде поминале околу два часа на романтична вечера и разговор, а како што наведуваат нивни извори, се бакнувале.
– Тања и политичарот дојдоа во ресторанот во саботата околу пет часот попладне. Тие беа многу интимни, сите во ресторанот беа шокирани дека не се кријат. Веднаш порачаа храна, постојано се смешкаа и се допираа. Драшко и подарил чанта од познат француски моден бренд. Тања се воодушевила и го прегрнала. Во еден момент падна бакнеж. Беше навистина среќна, изјавил изворот на курир.рс.

Дека тоа е вистина и дека средбата навистина се случила потврди и самата Тања која зборувајќи за навредите на нејзиниот сопруг Душан Јованчевиќ на сметка на нејзиното момче Драшко, кој ја нарече ангел.

Фото: мондо.рс


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

Банер за Супер7
1x1