ММС
Банер за Супер7

Објавено на: 11/16/21 10:04 PM

Благодарение на ветерот, цел свет ги виде гаќичките на Лејди Гага

Пејачката Лејди Гага (35) покажа премногу на промоцијата на филмот „House of Gucci“, уште една вечер по ред, поради силниот ветер.

Гага облекла долг црн фустан со голем шлиц, а додека позирала се трудела да држи се на своето место, но не успеала.

Во еден момент ветрот и го крена фустанот, Гага веднаш реагираше, но фоторепортерите беа побрзи, па го фотографираа моментот кога и „блеснаа“ „гаќите“.

Таа потоа позираше и го држеше фустанот со рацете околу меѓуножјето за да нема повеќе немири.

Веднаш следеа реакции, а сите останаа воодушевени од долната облека што Лејди Гага ја носеше под нејзиниот елегантен фустан.

„Од Гага очекував некоја попровокативна долна облека“, „Жената сака да и е удобно“, „Изгледа како некој што не носи гаќички“, „Добар избор на долна облека“, „Гаќички во боја на кожа со црн фустан, не чини“, се дел од коментарите.

Извор: Телеграф.рс


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

Банер за Супер7
1x1