ММС
Банер за Супер7

Објавено на: 11/15/21 4:45 PM

Скопјанец ја киднапирал поранешната девојка и ја силувал

Вчера околу 22.00 часот во СВР Скопје, 17-годишна малолетничка од Скопје пријавила дека на 21.09.2021 противправно била лишена од слобода од Џ.А., со кого претходно била во љубовна врска.

Како што е пријавено, во неговиот дом тој во повеќе наврати физички ја нападнал и извршил обљуба врз неа. Се преземаат мерки за расчистување на случајот, информираат од МВР.


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

Банер за Супер7
1x1