ММС
Банер за Супер7

Објавено на: 11/15/21 9:50 AM

Играј без нервози и Мерцедес вози им донесе тротинети на  Бобан и Сузана

Додека зема замав третото коло од наградната игра ИГРАЈ БЕЗ НЕРВОЗИ И МЕРЦЕДЕС ВОЗИ, среќниците од второто коло веќе ги добиваат своите стокови или парични награди. Меѓу нив се Бобан и Сузана, кои станаа сопственици на електричен тротинет.

Бобан Аранѓеловиќ ни доаѓа од Скопје  и е еден од нашите најредовни играчи.

„Веќе три години играм на 2win.mk и имам само пофални зборови за вашата платформа. Да бидам искрен, не ни очекував дека ќе добијам нешто, кога го добив мејлот за наградата бев изненаден. Среќен сум што имам нов тротинет“, ни кажа Бобан.

Сузана Битирнова од Скопје го освоила тротинетот, заедно со ќерка си. Играла и таа, но повеќе нејзината ќерка, па со здружени сили очекуваат повторно да нè посетат за да подигнат некоја нова од големиот број награди кои допрва претстојат во ИГРАЈ БЕЗ НЕРВОЗИ И МЕРЦЕДЕС ВОЗИ.

Третото коло е во тек и нашите играчи неуморно, секојдневно собираат поени за да стигнат до една од 70-те награди во него. Тоа ќе ги стави високо и во вкупниот поредок во нашата неповторлива наградна игра, во трката по главните награди, меѓу кои и два автомобила Мерцедес.


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

Банер за Супер7
1x1