ММС
Банер за Супер7

Објавено на: 11/12/21 4:42 PM

Пронајдена почината 75-годишна жена од Скопје

Вчера во 20.30 часот во СВР Скопје било пријавено дека во својот стан на ул. „Никола Малешевски“ во Скопје била пронајдена почината В.Б.(75) од Скопје, информираат од МВР.

Лекар од Итна медицинска помош констатирал смрт без траги на насилство, а увид извршила екипа од Полициската станица Бит Пазар. По наредба на Јавен обвинител телото било предадено за обдукција.


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

Банер за Супер7
1x1