ММС
Банер за Супер7

Објавено на: 11/12/21 2:05 PM

Нови велосипеди за Роберт и за Влатко со Играј без нервози и Мерцедес вози

Додека тече третото коло од ИГРАЈ БЕЗ НЕРВОЗИ И МЕРЦЕДЕС ВОЗИ, најсреќните играчи на единствената легална платформа за онлајн игри на среќа 2win.mk, почнаа да ги подигаат своите заслужени награди од второто коло. Влатко и Роберт се двајца од осумте добитници на велосипед.

Роберт Мицовски од Пробиштип е редовен играч во делот со спортско обложување на нашата платформа, а вели дека оваа награда го мотивира и понатаму да игра и да се забавува.

„Уште со првиот добитен тикет знаев дека ќе добијам нешто поголемо. Подолго време бев на второ место за скутерот, но среќен сум што добив и велосипед, награда си е награда“, ни рече Роберт кога го подигна својот нов велосипед.

И Влатко Трошански од Скопје освои нов велосипед. Тој е редовен играч на нашата платформа.  Кога видел дека има поени во наградната игра, целел кон велосипедот или тротинетот, како награди. Сега кога веќе го освои велосипедот, сподели дека е презадоволен, а ќе продолжи да игра, посакувајќи го Мерцедесот. Велосипедот ќе го подари на братучедот, затоа што тој веќе вози тротинет.

Роберт и Влатко се само двајца од добитниците на 70 награди и во ова второ коло од ИГРАЈ БЕЗ НЕРВОЗИ И МЕРЦЕДЕС ВОЗИ. И тие, како и добитниците од првото коло, имаат добри стартни шанси да котираат високо во наградната игра на Видеолотарија Касинос Австрија и да останат во игра и за главните награди, меѓу кои и два автомобила Мерцедес. Во тек е третото од пет кола, а наградната игра трае заклучно со 31 јануари во 23.59 часот.

Видеолотарија Касинос Австрија

 


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

Банер за Супер7
1x1