ММС
Банер за Супер7

Објавено на: 11/11/21 9:32 PM

Денес дојде редот – Мицкоски вечерва опериран

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски вечерва на својот Фејсбук профил објави дека денеска имал лесна хируршка интервенција.

„Динамичен ден.

Киднапиран пратеник, криминал, уцени, срам, и нормално најголемата желба на СДСМ-ДУИ да ме немало во политиката… 🙂 после 45 минути лесна хируршка интервенција која беше закажана пред кампањата, ја одолговлекував поради кампањата и денес дојде редот 🙂, се чувствувам одлично.

Огромна благодарност до д-р Џиковски, Срцева, Пеев и останатите.

Одиме понатаму, ние сме тоа што тие не се – Обединети за нова иднина на Македонија!“, напиша Мицкоски на Фејсбук.


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

Банер за Супер7
1x1