ММС
Банер за Супер7

Објавено на: 11/11/21 4:47 PM

Брат монструм ја силувал својата малолетната сестра во Скопје

На 09.11.2021 во Полициската станица Чаир, социјална работничка во Јавната установа Меѓуопштински центар за социјални работи – во својство на времен старател по службена должност, пријавила дека врз нивна штитеничка, 16-годишна малолетничка, била извршена обљуба (родосквернавење) од А.А. (24) инаку нејзин брат и тоа во неговиот дом во Скопје.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот, информираат од МВР.


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

Банер за Супер7
1x1