ММС
Банер за Супер7

Објавено на: 11/11/21 1:25 PM

Сезоната на шопинг започнува со изненадување од Комерцијална банка – Потрошувачки кредит до 30.000 евра со отплата до 120 месеци

„Комерцијален текст“

Уште еднаш примамлива поволност нуди Потрошувачкиот кредит до 30.000 евра на Комерцијална банка. Токму пред почетокот на празничниот шопинг и очекуваните попусти во продавниците, Банката го понуди кредитот на пазарот со можност за негова отплата до 120 месеци. Искористете ја можноста и до 31.12.2021 година аплицирајте за атрактивниот Потрошувачки кредит на Комерцијална банка затоа што ПОЛЕСНО Е ЗАЕДНО да се остварат големи и мали желби.

Овој ненаменски потрошувачки кредит веќе е добро познат на пазарот по своите најповолни услови и по тоа што е креиран за да ги задоволи потребите на граѓаните како што ним најмногу им одговара. Овозможува помало месечно оптоварување на семејниот буџет бидејќи има каматни стапки од 4,7% годишно, фиксна за првите 3 години, и 5,7% годишно, променлива за остатокот од периодот за отплата на кредитот, и рок на отплата до 10 години.

Посетете ја веб-страницата на Комерцијална банка за повеќе информации за условите и потребните документи за аплицирање или поднесете ги вашите податоци и за вработените во Банката да ве контактираат.

 


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

Банер за Супер7
1x1