ММС
Банер за Супер7

Објавено на: 11/9/21 1:02 PM

(ВИДЕО) Арсовска: Од првиот ден започнуваме со реализација на сите проекти предвидени за првите 82 дена

Новата градоначалничка на Град Скопје, Данела Арсовска која вчера седна во градоначалничката фотелја на општината, и го имаше првиот ден од нејзиниот мандат.
Таа истакна дека уште од првиот ден отпочнува јасно, транспарентно, вредно, чесно и посветено да работи на сите проекти, кои се визијата и програмата за модерно еверопско Скопје.

Фотографија и видео: Фејсбук


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

Банер за Супер7
1x1