ММС
Банер за Супер7

Објавено на: 11/9/21 11:27 AM

(Видео) Гори стан крај железничка станица

Се запали стан во зграда која се наоѓа во близина на железничката станица во Скопје. Информациите од терен говоратдека станува збор за зграда, која се наога непосредно до бензинската станица.

ММС побара одговор од противпожарна бригада во Скопје, од кад ени рекоа:

-Да, беше запален стан, но екипите се на терен. Пожарот е локализиран, но за подетални инфорамции подоцна, бидејќи пожарникарите се уште се на местото, ни рекоа од таму.


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

Банер за Супер7
1x1