ММС
Банер за Супер7

Објавено на: 11/6/21 9:00 AM

Добро утро! Не го пропуштајте сонцерто денес, уште малку па ќе го бараме

Не го пропуштајте сонцето денес, уште малку па ќе го бараме. Времето ќе биде облачно и топло. Максималната ќе достигне до 24 степени. Во Скопје максималната ќе достигне до 18 степени.

Во следните денови ќе се задржи претежно стабилно и релативно топло време. Благо опаѓање на температурите ќе има од средината на наредната седмица.


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

Банер за Супер7
1x1