ММС
Банер за Супер7

Објавено на: 11/5/21 1:14 PM

Крис Еванс е најубавиот маж за 2021 година според „Пипл“

Американскиот глумец Крис Еванс е најсекси маж во 2021 година, според „Пипл”. Крис ќе се најде на насловната страница на списанието следната недела.

Оваа титула тој требаше да ја земе лани, но уредничкиот тим на „Пипл” сметаа дека е подобро да се почека една година, откако актерот случајно објави слика од својот пенис на интернет, пишува „Пејџ сикс”.

Таа титула минатата година ја освои глумецот Мајкл Б. Џордан.

Ѕвездата на филмот „Капетан Америка” лани ненамерно сподели гола фотографија со своите тогашни 5,7 милиони следбеници. Еванс (40) набргу ја избриша сликата, но веќе беше предоцна, бидејќи сликите се проширија на Твитер и останатиот интернет-простор.

 

МИА

фото: Foxnews.com

 


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

Банер за Супер7
1x1