ММС
Банер за Супер7

Објавено на: 11/4/21 8:56 PM

Прегрнати и среќни – Петар Грашо и Хана Хулиќ ги изненадија обожавателите со нова фотографија

Веста дека Данијела Мартиновиќ и Петар Грашо (45) раскинале по дваесет години заеднички живот го изненади регионот, а во медиумите уште посилно одекна веста дека популарниот пејач е во врска со ќерката на Хулиќ, Хана (31).

По ова Данијела и Петар престанаа да се следат еден со друг од Инстаграм, а пејачката престана да ја следи Хана Хуљиќ што беше потврда за распадот на врската, но таа остана воздржана за јавноста на таа тема. Веќе се шпекулираше дека Хана е бремена.

На социјалните мрежи се појави нова фотографија од новопечениот и очигледно заљубен пар кој привлече големо внимание, а направена е додека Хана и Петар и нивните пријатели уживаат во винарија во Словенија.

Во описот на црно-белата фотографија пишува „Липо нам је“, заедно со црвеното срце.

И двајцата имаат широка насмевка, а Петар се гушка со својата избраничка која е четиринаесет години помлада од него.

Летово се шпекулираше дека ќерката на Грашо и Хуљиќ се во врска. Неговиот татко Зоран Грашо, познат сплитски угостител и поранешен кошаркар, претходно изјави дека е среќен поради врската на неговиот син со убавата сплиќанка.

„Совршен пар“, „Блескаш од среќа, прекрасна си!“, „Слатка“, „Насмевката кажува сè“, „Со среќа“, се само дел од коментарите кои обожавателите ги оставија со фотографијата која беше објавена на профилот на пејачот.

Извор: Мондо.рс


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

Банер за Супер7
1x1