ММС
Банер за Супер7

Објавено на: 11/4/21 8:55 AM

(ВИДЕО) Чола уловен на тренинг – Еве како се затегнува во 8 -та деценија

Пејачот Здравко Чолиќ со децении важи за најпосакуваниот маж низ регионот.

Екипата на српското шоу „Папарацо лов“ ја „улови“ најголемата музичка ѕвезда од овие простори како вежба во природа. Прво беше фатен на Ада Циганлија, каде што шеташе и ги впиваше сончевите зраци.

Потоа, неговиот тренинг продолжил на  Кошутњак, каде што вежбал, одел брзо и правел вежби за  стомакот. Од последното појавување во јавноста тој забележително е ослабен, а по овие снимки не е чудно што е во топ форма.

Преземено од: https://www.kurir.rs/
Фотографии: kurir.rs


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

Банер за Супер7
1x1