ММС
Банер за Супер7

Објавено на: 11/3/21 1:20 PM

Миленикот на дамите, за првпат во јавност со новата девојка: Милош Биковиќ ја покажа својата избраничка

Милош Биковиќ минатата ноќ беше на премиерата на филмот „Јужен ветер – Јужен ветер – Забрзување“, а со него беше и неговата нова девојка, Ивана.

Минатата ноќ беше промовиран филмот „Јужен ветер – Забрзување“, а низа актери дојдоа и блеснаа на црвениот тепих. Меѓутоа во еден момент сите фотографи беа зафатени со фотографирањето на Милош Биковиќ. Всушност, не го фотографираа само него, туку и неговата девојка.

Сите беа изненадени со нејзиниот изглед и со внимателно одбраните парчиња облека. Во борд фустан, покрај Биковиќ, неговата нова девојка го привлече најголемото внимание.

Во прашање е млада правничка која има 25 години, а пред премиерата на филмот таа беше до Милан и неговите колеги кои дискутираа за секојдневни теми, како и за филмот.

Младата Ивана го привлече вниманието на сите присутни бидејќи со својата елеганција таа целосно доминираше.

 

Извор:  republika.rs
Фото:    telegraf.rs


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

Банер за Супер7
1x1