ММС
Банер за Супер7

Објавено на: 10/29/21 10:17 PM

Заљубени и прегрнати – Се појави неојбавена фотографија од Саша Поповиќ и Злата Петровиќ

Саша Поповиќ и пејачката Сузана Јовановиќ се во среќен брак повеќе од 20 години, а за нивниот љубовен живот пред брак малку се знае.

Она што е познато е дека Поповиќ две години беше во врска со пејачката Злата Петровиќ, со која и по раскинувањето на романсата остана во одлични односи, а Злата еднаш проговори за нивната врска.

– Толку многу се заљуби во мене што не можеше да помине ниту еден ден, а да не се видиме. Беше прекрасен, посветен, грижлив. Мило ми е што и денес сме големи пријатели. Многу ја сакам и ценам неговата сопруга, а Сале е голем професионалец и најдобар човек на светот – изјави еднаш Злата.

Сега на социјалните мрежи се појави фотографија од периодот кога биле млади и среќно заљубени.

 

Извор: Република.рс


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

Банер за Супер7
1x1