ММС
Банер за Супер7

Објавено на: 10/28/21 9:19 PM

Од Бекута ни трага ни глас, Мркоњиќ на шопинг со поранешната сопруга

Милутин Мркоњиќ со години ужива во љубовта со пејачката Ана Бекута со која живее, иако официјално се уште е во брак со сопругата Драгана Мркоњиќ.

Екипата на „Папарацо лов“ го сними Милутин Мрко Мркоњиќ како поминува време со Драгана Мркоњиќ, додека од Ана нема ни трага ни глас.

Мрка и неговата сопруга отишле заедно на шопинг, носејќи заштитни медицински маски.

Отишле да пазарат во маркет, од каде излегле со полни торби и мирно тргнале кон автомобилот, а камерите будно ги следеле. Мркоњиќ и Драгана не се разведоа по разделбата, но останаа во одлични односи, за што сведочат фотографиите!

Поранешната сопруга на Милутин Мркоњиќ со години работеше како адвокат, а подоцна и како судија. Двајцата се во брак повеќе од 30 години.

Даша и Мрка и покрај разделбата останаа во добри односи, а често се гледаат. Медиумите пишуваа дека Мрка секогаш се грижела за неа, како и дека таа е голем фан на Ана Бекута. Дури и двете се во добри односи.

Извор: Мондо.рс


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

Банер за Супер7
1x1