ММС
Банер за Супер7

Објавено на: 10/28/21 9:06 AM

Атрактивна понуда за сечии потреби: Green Mobile го слави првиот роденден со уникатен пакет за новите корисници

*Комерцијален текст

Најновиот мобилен оператор Green Mobile за својот прв роденден промовира нова атрактивна постпејд понуда за сите нови корисници.

Имаќи го предвид времето во кое живееме и брзиот начин на живот и потребата до брз пристап на информации и контакти Green Mobilе го креираше Green Surf пакетот кој ќе ги задоволи потребите на сите.

Месечната претплата на овој пакет е 550ден.

Пакетот нуди 15GB интернет со голема брзина, неограничени разговори и СМС пораки кон сите оператори, со што оваа понуда на Green Mobile е најдобра на пазарот на мобилни услуги.

Green Mobile наскоро ќе излезе со понуда  за IPTV ( каде ќе бидат достапни сите спортски содржини ,Арена,СпортКлуб и Еуроспорт)  и фиксни интернет услуги на територија на целата држава.
Сите заинтересирани повеќе информаци за Green Surf или за другите пакети можат да добијат на www.greenmobile.mk или лично во еден од многуте продажни салони низ Македонија.


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

Банер за Супер7
1x1