ММС
Банер за Супер7

Објавено на: 10/27/21 3:40 PM

Виничанец тепал малолетни брат и сестра од село Лески

Надворешната канцеларија за криминалистички работи Виница поднесе кривична пријава против С.Т.(39), поради постоење основи на сомнение за сторено кривично дело „насилство врз дете“, информираат од МВР.

На 05.10.2021, пријавениот физички нападнал двајца малолетници (брат и сестра) од с.Лески, виничко


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

Банер за Супер7
1x1