ММС
Банер за Супер7

Објавено на: 10/27/21 3:02 PM

Се вдоми слатката Белкa

 

Белка е четвртото кученце од леглото кое го одгледа сурогат мајка. Сега остана уште Оги да го најде својот топол дом – соопштија денеска од Јавното претпријатие Лајка, од каде упатија благодарност до Асоцијацијата на активисти за права на животните.

Во потрага сме по сериозен вдомувач и љубител на кучиња кој би го добил последното малецко куче Оги – истакнаа денеска од Лајка, додавајќи дека сите заинтересирани може да испратат меил на vdomi@lajka.com.mk


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

Банер за Супер7
1x1