ММС
Банер за Супер7

Објавено на: 10/26/21 2:34 PM

(Видео) „Јутро је“ веќе ја знаат и уличните музичари, а Италијанците играат и пеат

Нада Топчагиќ стана вистински хит ширум Италија кога на сцената на „Санремо“ излезе Златан Ибрахимовиќ а во позадина свиреше песната „Јутро је“. Набргу потоа, како изненадување Нада замина на роденден на Златан и беше пресреќна.

Новата вест е дека оваа песна веке ја знаат Италијанците, а доказ за тоа  е и снимката од Милано каде улични музичари ја свират, а минувачи ја препознаваат омилената песна на светскиот фудбалер и играат.

Фото: mondo.rs


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

Банер за Супер7
1x1