ММС
Банер за Супер7

Објавено на: 10/26/21 12:08 PM

Го пречкрта бившиот, неговата нова девојка и татко и – Даниела Мартиновиќ направи чистка на Инстаграм

Хрватската пејачката Данијела Мартиновиќ од социјалните мрежи го избриша Петар Граш и неговата сегашна љубов Хана Хуљиќ. Даниела на Инстаграм се следела и со двајцата, но сега освен што веќе не се пријатели ги избришала и сите нивни заеднички фотографии. Освен нив двајца Даниела веќе не е пријателка и со таткото на Хана, Тончи Хуљиќ.

Истото го направил и Петар Грашо, ги избришал сите слики од бившата, освен една, на која тие двајца се заедно со Северина.

 

 


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

Банер за Супер7
1x1