ММС
Банер за Супер7

Објавено на: 10/19/21 12:36 PM

(Видео) Позитива на денот: Кучето што ќе ве натера да се насмеете

Замислете како шетате низ град, а на улицата до вас трча куче на поводник со човек во костим на мечка … Да, добро прочитавте. Токму оваа сцена насмеа многу корисници на социјалните мрежи. Кучето било на поводник, но тоа не го спречило да трча побрзо од неговиот сопственик.

Сопственикот сакал да биде оригинален, па облекол костим на мечка. Вистина е дека никој не разбира зошто неговиот сопственик бил вака облечен, но тој сигурно ги насмеал сите.

Мора да признаете дека оваа сцена ретко се гледа.

Преземено од: https://informer.rs/


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

Банер за Супер7
1x1